0(252) 792 52 70

info@tcflight.com

True Course hızla büyümeye devam ediyor!

Yayınlama Tarihi: 13/11/2019

True Course Uçuş Okulu İzmir Kemalpaşa’daki yeni yerleşkesi için stratejik partnerini yine aynı bölgedeki akademi dünyasının en önemli oyuncularından İzmir Ekonomi Üniversitesi olarak belirledi.

Geçtiğimiz günlerde Özyeğin, Bahçeşehir ve Antalya Bilim Üniversiteleri ile üst düzey görüşmelerde bulunan True Course Uçuş Okulu İzmir Kemalpaşa’daki yeni yerleşkesi için stratejik partnerini yine aynı bölgedeki akademi dünyasının en önemli oyuncularından İzmir Ekonomi Üniversitesi olarak belirledi.

İzmir Ticaret Odası, Düzey Group ve İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin desteğiyle Ege Bölgesi’ni sivil havacılık eğitimi merkezi haline getirmeyi amaçlayan ve İzmir Ekonomi Üniversitesi / EKOSEM işbirliğiyle Türkiye’nin nitelikli pilot ihtiyacını karşılamaya yönelik büyük atılımlarda bulunan True Course Uçuş Okulu Yönetim Kurulu Başkanı Öğretmen Kaptan Pilot Kazım Dikici ile birlikte İzmir Ekonomi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Aşkar ile Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Güneri Şahin İzmir Kemalpaşa’daki kampüs inşaatına ziyarette bulundu. Değerli akademisyenlerden tam not alan yeni yerleşkede okulun kendisine ait özel pisti ile uluslararası öğrencilere yönelik lüks konaklama imkanı bulunuyor.

Yurt dışından öğrenci getirmeye hazırlanıyor!

Asya Pasifik Bölgesi’nden öğrenci getirmek için gerekli hazırlıkları tamamladığını ifade eden True Course Uçuş Okulu Yönetim Kurulu Başkanı Öğretmen Kaptan Pilot Kazım Dikici konuyla ilgili ilk imzaların atıldığını ve yüzlerce öğrencinin aynı anda, dünya standartlarının da üzerinde bir uçuş eğitimi alması için gereken altyapıyı sağladıklarını, 22 yıllık havacılık deneyimine dayanarak ülkemizdeki sivil havacılığın yerli ve yabancı nitelikli personelle kalkınacak olmasından dolayı kıvanç duyduğunu belirtti.